Başkan Levent KOÇAK, 10 Ocak çalışan gazeteciler gününde yerel basını yalnız bırakmadı

Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Levent KOÇAK; “Görevinizi, mesleğinizi Şereflikoçhisar nezdinde çok güzel ifa ettiğinizi ben yakinen takip ediyorum, bu nedenle de sizi kutluyorum. Bu özel gününüzde meclis başkanım ve yönetim kurulu üyesi arkadaşımla sizlerle birlikte olmaktan mutluluk duyuyorum.”

10 Ocak çalışan gazeteciler gününde yerel basını yalnız bırakmayan Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Levent KOÇAK, Güneştepe aile sosyal tesisinde ilçe gazetecilerine yönelik yemekli bir toplantı düzenledi. Toplantıda10 Ocak çalışan gazeteciler gününü kutlayan Levent Koçak, Ticaret Odası hakkında da bilgiler verdi. Koçak konuşmasında şunları ifade etti: Çalışan gazeteciler gününü kutluyoruz. 10 Ocak da düzenlenen davette rahatsızlığımdan dolayı pazartesi bugüne almak zorunda kaldık.

Görevinizi, mesleğinizi Şereflikoçhisar nezdinde çok güzel ifa ettiğinizi ben yakinen takip ediyorum bu nedenle de sizi kutluyorum bu özel gününüzde meclis başkanım ve yönetim kurulu üyesi arkadaşımla sizlerle birlikte olmaktan mutluluk duyuyorum. Bizler sivil toplum kuruluşu olarak İlçemizde bulunan halkımıza kamuoyumuza hem ekonomik hem kültür hem sosyal olarak odamızın gereği olarak ifa ettiğimiz hizmetlerimiz mutlaka var. Bunları siz yakın takip ediyorsunuz en iyi şekilde yapmak lazım bizim yanlış veya eksiklerimizi basın aracılığı ile bazı zamanlar sizlerden öğreniyoruz bazen köşe yazıları veya manşet haberlerinizle öğreniyoruz takip ediyoruz bizlerde kendimize bu şekilde çalışmalarımıza yön veriyoruz bu yönden de sizlere teşekkür ediyoruz. Zor bir göreviniz var bazen anladığım kadarıyla haber almakta zorlanıyorsunuz veyahut ta aldığınız haberleri yazmakta zorlanıyorsunuz ama şunu temin edebilirim ki, benimle ilgili kurumumla ilgili her türlü olumlu olumsuz bütün haberleri özgürce kamuoyuna aktarmanızı isterim. Her türlü eleştiriye açığız. Biz bu görevi ifade ederken yeni bir oluşum içerisinde geldik odamızı ilçemizde daha aktif hale getirmek için çok çaba sarf ettik bazı eksiklerimiz oldu isteyerek kesinlikle olmamıştır bu eksiklerimizde gidermeye çalışıyoruz. Dedi. Ticaret Odası ile alakalı açıklama yapan Levent Koçak şu açıklamalarda bulundu: “Bu hususta çalışmalarımızı yakından takip ediyorsunuz. Odamızla alakalı birkaç bilgi verim size büyük bir şekilde odamızın tadilat işi bitirdik, şuanda kendi yerimizde hizmetimizi veriyoruz. Bu sene kuruluşumuzun 50. Yılını da kutlayacağız haziran da düşünüyoruz. Birde istişare toplantısı yapacağız Ankara oda başkanları olarak o toplantıyı da aynı anda yapacağız. Basında yayınlanan büyükşehir kırsal daire başkanıyla görüşmemi aktarmıştım. Daha sonra olumlu firmalarla ilgili şeyler gelmeye başladı. Artık Şereflikoçhisar’da Organize dede bazı firmalar bizlerde bir şeyler yapalım isteği var organizede o şekilde faaliyete geçecek gibi.” Dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir