Öğrencilerden polise destek

İstanbul’da maç sonrasında gerçekleştirilen çevik kuvvet ekiplerine yönelik bombalı saldırı sonucunda şehadete ulaşan polis ve şehitlerimiz için TOKİ ilk ve ortaokul öğrencileri İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne taziye ziyaretlerinde bulundular.
Yapılan taziye ziyaretleri sırasında minik öğrenciler polislere kırmızı karanfiller vererek baş sağlığı temennilerinde bulundular.
Okul Müdürü Tuncay Yılmaz, Müdür Yardımcısı Cafer Eroğlu ve öğrencilerle gerçekleştirilen ziayretler sırasında İlçe Emniyet Müdürlüğü’ nde bulunan tüm birimler ziyaret edildi.
Öğrenciler yaşanan bombalı saldırı sonucunda hayatını kaybeden şehit polisler için duydukları üzüntileri dile getirdiler.
İlçe Emniyet Müdürlüğü’ nde görev yapan polisler ise yapılan ziyaretlerden dolayı duydukları memnuniyetleri dile getirerek minik yüreklerden moral ve destek aldılar.
Denetleme için Şereflikoçhisar İlçe Emniyet Müdürlüğü’nde bulunan Ankara İl Emniyet Müdür Yardımcısı Murat Abdullah Tombul eşinin de öğretmen olduğunu ifade ederek öğrencilerin yaptıkları bu anlamlı ziyaretlerden dolayı teşekkürlerini dile getirerek öğrencilerle birlikte hatıra fotoğrafı çektirdi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir