İlçe taksi durakları yenileniyor

Şereflikoçhisar Belediye Başkanı Memiş Çelik bir projesini daha hayata geçirdi. İlçe merkezinde bulunan taksi durakları yenileniyor. İlçe genelinde tek tip tasarımla, görsel olarak daha modern ve güzel bir görünüme kavuşan taksi durakları hem taksi esnafından hem de vatandaşlardan beğeni topladı.

Belediye Başkanı Memiş Çelik yürütülen proje ile ilgili yaptığı açıklamasında “İlçemizdeki taksi duraklarının iç ve dış yapı değişimleri, taksi duraklarını daha kullanılabilir ve işlevsel bir hale getirebilmesine olanak sağlıyor. Taksi duraklarını yenileme adına yürüttüğümüz çalışmaların sonuna geldik, modern yapıların inşasıyla başlayan çalışmalarımız ekiplerimiz tarafından kısa sürede tamamlanarak hizmete sunuldu.

Taksi duraklarının yenilenmesi projesinde taksici esnaflarımızla istişarelerde bulunarak istek ve önerilerini dinledik, projenin olgunlaşarak hayata geçirilmesine olanak sağladık, yenilenen taksi duraklarımız hem taksici esnafımıza hem de vatandaşlarımıza hayırlı uğurlu olsun, esnaflarımız ilçemizin can damarlarıdır Şereflikoçhisar Belediye Başkanlığı olarak her zaman esnaflarımızın yanındayız” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir