Yeni uygulama noktası hizmete girdi

Türkiye genelinde yapılan uygulama noktalarının en önemlilerinden biri olan İlçemizdeki uygulama noktasının yeri değişti. Uzun zamandır İlçe vatandaşlarımızın ve özellikle sanayi esnafının şikâyetlerine maruz kalıyordu. İlçe vatandaşlarının ve Sanayi esnafının ilçeye her giriş çıkışlarında  kontrol noktasında durdurulmaları mağduriyetlere neden oluyordu. Bu sebeple vatandaşların yoğun talepleri doğrultusunda AK Parti İlçe Başkanı Erkan Seyhan ve Belediye Başkanı Memiş Çelik’in girişimleri sonucunda yapımına başlanılan yeni uygulama noktası tamamlanarak hizmete girdi.

AK Parti İlçe Başkanı Erkan Seyhan, Belediye Başkanı Memiş Çelik vatandaşlardan gelen talepler doğrultusunda Şeyhkuyusu mahallesinde bulunan uygulama noktasının başka bir yere taşınması konusunda başlattığı girişimler tamamlandı, Mustafacık Mahallesinde yapımı tamamlanan uygulama noktası güvenlik güçlerimizin denetimlerini daha rahat ve güvenli bir şekilde sürdürmelerine olanak sağlayacak.

AK Parti İlçe Başkanı Erkan Seyhan ve Belediye Başkanı Memiş Çelik tarafından yapılan ortak basın açıklamasında “Hemşerilerimizden gelen talepler doğrultusunda uygulama noktasının başka bir yere taşınması konusunda beraberce yürüttüğümüz çalışmaları tamamlamanın mutluluğunu yaşıyoruz.  Mustafacık Mahallesine taşınan uygulama noktası hem daha güvenli hem de vatandaşların zaruri ihtiyaçlarına yanıt verebilecek kapasitede. Belediyemiz tarafından yürütülen çalışmalarla bölgenin zemin tesviyesi yapıldı, dolgu malzemelerinin serilmesinin ardından asfalt serim çalışmaları tamamlanarak içerisinde hem güvenlik güçlerimizin hem de vatandaşlarımızın kullanabileceği tuvalet, mutfak ve bekleme salonu bulunan yaşam alanı uygulama noktasına kazandırıldı.  Güvenlik tedbirlerinin en üst seviyeye alındığı kontrol noktasının ilçemize ve güvenlik güçlerimize hayırlı olmasını temenni ediyoruz, uygulama noktasının ilçemize kazandırılma sürecinde verdiği desteklerden dolayı Kaymakamımız Sayın Sedat Yıldırım’a teşekkür ederiz.” dediler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir