Kent güvenliği toplantısı yapıldı

Kaymakam Sedat Yıldırım başkanlığında Kent güvenliği toplantısı gerçekleştirildi. Kaymakamlık’ta gerçekleştirilen toplantıda ilçemizin güvenlik konusu masaya yatırıldı.
Kaymakamlık Tuzgölü Toplantı Salonunda gerçekleştirilen toplantıya Garnizon Komutanı, Belediye Başkanı, Siyasi Parti İlçe Başkanları, Sivil Toplum Kuruluşları Başkanları ve Birim Amirleri katıldı. İlçe Emniyet Müdürlüğü ve İlçe Jandarma Komutanlığı tarafından ilçemizde yürütülen çalışmaların değerlendirildiği toplantıda Trafik, Umum Açık yerler, Sokak Düğünleri, Zabıta Faaliyetleri, E-90 Karayolu üzerinde bulunan Seyyar Satıcılar, Yabancı uyruklu Şahıslar, Metruk Binalar, Trafik güvenliğini tehlikeye sokan sürücüler, Bekçiler, Madde kullanımı ve Numarataj konuları hakkında bilgi verildi. Daha güvenli bir kent konusunda yapılan çalışmaların değerlendirildiği toplantıda faaliyetler hakkında bilgi verilirken beklentiler ve prensipler görüşülerek karara bağlandı.
Vatandaşlar ilçemizdeki güvenlik çalışmalarından dolayı duydukları memnuniyetleri dile getirerek güvenlik güçlerimize çalışmalarında başarılar dilediler. ▐Hüseyin Eroğlu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir