Yavuz geleneği bozmadı

Ankara Ticaret Borsası Başkanı hemşehrimiz Faik Yavuz Şehit Figen gündüz Yatılı Bölge Ortaokulunu ziyaret ederek öğrencilerle bir araya geldi.
Ankara Ticaret Borsası tarafından her yıl Yatılı Bölge Ortaokulunda yapılan çeşitli yardımlar Bu sene de devam etti. öğrenciler yapılan yardımlardan dolayı duydukları memnuniyetleri dile getirerek Yavuz ve ekibine teşekkür ettiler.
Ankara Ticaret Borsası Başkanı Faik Yavuz yapılan ziyarette ilgili yaptığı açıklamasında şunları ifade etti; “ Aşağı yukarı 15 – 20 senedir Yatılı Bölge okulundaki çocukların eksiklerini gidermeye çalışıyoruz. Okul müdürün ihtiyaç listesi doğrultusunda buradaki öğrencilerin ihtiyaçlarını karşılıyoruz.” Dedi.
Şereflikoçhisar en tarım faaliyetlerinde bölgesinde marka olabilmesi adına Ankara Ticaret Borsası Başkanlığı’nın yardım ve destekleri ile ilçemize kazandırılması hedeflenen tarım Borsası binasını yerinde inceleyen Faik Yavuz sürdürülen çalışmalar hakkında bilgiler verdi. tam elektronik donanımlara sahip olacak olan yapıda tarım adına aranan Bütün her şeyin bulunabileceği ifade edildi. Ankara Ticaret Borsası Başkanı Faik Yavuz konuyla ilgili yaptığı açıklamasında “ İnşaatın son safhasına gelindiğini alt yapı ve çevre düzenlemesi sorunları var bu konu ile kaymakam bey ve belediye başkanımız ilgileniyor. Müteahhit ise 22 Kasım’da teslim edeceğini söyledi. Dedi.
Şereflikoçhisarlı vatandaşlar tarım borsasının ilçemize kazandırılması ile birlikte ilçemizdeki tarımsal faaliyetlerin daha düzenli daha geniş çaplı bir kapasitede yürütülebilecek yeni ifade etti yapılan çalışmalardan dolayı Ankara Ticaret Borsası başkanlığına teşekkürlerini dile getirdiler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir