MEGİP İl toplantısı ilçemizde yapıldı

MEGİP Ankara İl toplantısı Şereflikoçhisar Ticaret Odası Başkanlığının ev sahipliğinde ilçemizde gerçekleştirildi.
İstihdam, yeni iş alanları, mesleki eğitim gibi temel konuların bir arada harmanlandığı MEGİP İl toplantısında çok sayıda katılımcı hazır bulundu. Bu programın ilçemizde gerçekleştirilmesi memnuniyetle karşılandı.
ereflikoçhisar Ticaret Odası Başkanlığı’ nın ev sahipliğinde ilçemizde ilk kez gerçekleştirilen MEGİP toplantısında istihdam ve mesleki eğitim konularında önemli görüşmeler gerçekleştirildi.
İşkur İl Müdür Yardımcısı Üzeyir Yıldırım, Ankara Ticaret Odası ,Polatlı Ticaret Odası Ankara Sanayi Odası, Haymana Ticaret Odası, Çubuk Ticaret Borsası, Haymana Ticaret Borsası, Beypazarı Ticaret Odası’nın katılımlarıyla gerçekleştirilen programda mesleki eğitim ve beceri geliştirme konularında görüş alış verişlerinde bulunuldu.
İŞKUR ile TOBB arasında işgücü piyasasının talep ettiği niteliklerde işgücünün yetiştirilmesi için kamu-özel sektör işbirliğinde teorik ve uygulamalı eğitimlerin birleştirilmesini içerecek şekilde mesleki eğitimlerin düzenlenmesine yönelik kursların düzenlenmesini sağlamak amacıyla hizmet vereye başlayan MEGİP İl toplantısı Şereflikoçhisar Ticaret Odası Başkanlığı’nın ev sahipliğinde ilçemizde gerçekleştirildi.
Ticaret Odası Başkanı Levent Koçak ilçemizde bu tür bir programın gerçekleştirilmesi ve Şereflikoçhisar Ticaret Odasının ev sahipliği yapmasından dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirerek toplantının hayırlara vesile olmasını temenni etti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir