Akin’e köy konağı yapılıyor

Çalören mahallesinde mahalle sakinleri tarafından dile getirilen yol sorunu Cumhuriyet Halk Partisi İlçe Başkanı Mustafa Alıcı ve yönetim kurulu üyelerinin girişimleri sonucunda giderilecek. Alıcı ve ekibi Çalören mahallesinde incelemelerde bulunarak rapor oluşturdu, oluşan raporlar Ankara’ya iletilecek.
Ankara Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Bölge Müdürlüğü yetkililerinin de hazır bulunduğu ziyaretler sırasında köy içerisindeki ana arter yolların ve çöken köprünün yapılacağı ifade edildi.
Cumhuriyet Halk Partisi kanadından yapılan açıklamaya göre söz konusu aksaklıklarla ilgili raporlar oluşturuldu. Bu çerçevede yolun bir kısmının 5 gün içerisinde kalan kısmının ise 2 hafta içerisinde yapılacağı belirtildi.
Aynı zamanda Çalören’de bulunan ve çöken köprünün Kurban Bayramı’ndan önce yapılacağı ve vatandaşların hizmetine sunulacağı belirtildi.
Çalören mahallesinde gerçekleştirilen incelemeler mahalle sakinleri ile bir araya gelen Cumhuriyet Halk Partisi heyeti her konuda vatandaşlara yardımda bulunarak sorunların en kısa sürede çözülmesi için gece gündüz demeden mesai başında olacaklarını ifade ettiler. Çalışmaların en kısa sürede tamamlanması hedefleniyor. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir