Altuğ’dan Polat’a gönderme

2009 -2014 yılları arasında ilçemizde belediye başkanlığı görevini tamamlayan Hakverdi Altuğ, bir önceki dönem belediye başkanı olan Ferda Polat’ın yaptığı konuşmalarında sarf ettiği cümlelere tepki gösterdi.
Sosyal medya hesaplarından Polat’ın cümlelerine sert yanıt veren Altuğ “Herkes haddini bilecek” diyerek noktayı koydu.
Belediye Başkanı Ferda Polat’ın görev süresinin dolmasıyla birlikte yaptığı açıklamalarına ilk tepki bir önceki dönem belediye başkanlığı görevini yürüten Hakverdi Altuğ’dan geldi. Altuğ sosyal medya üzerinden yaptığı açıklamasında Polat’ı işaret ederek “Eleştiriye evet, ama yalana, iftiraya, hokkabazlığa hayır, herkes verdiği hizmeti anlatsın, anlatacak bir icraatı olmayanlar sussun. Herkes haddini bilecek” diyerek gösterdi.
Yerel seçim sürecinde AK Parti’nin zarar görmemesi için sustuğuna dikkat çeken Altuğ, seçimlerin tamamlanmasının ardından suskunluğunu bozduğunu ifade ederek sosyal medya hesabından şu ifadeleri kullandı “Seçimden önce eski Belediye Başkanı’nın yalan ve iftiralarına partimiz seçimde zarar görmesin diye ses çıkarmıyordum. Ne yazık ki ilçe teşkilatı da bu adamı uyarmadı ve haddini bildirmedi. Unuttukları bir şeyi hatırlatırım: Ben de Ak Partili bir Belediye Başkanıyım. Bundan sonra herkes haddini bilecek.” Dedi.
Polat’ın cevap verip vermeyeceği merak konusu▐Hüseyin Eroğlu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir