Levent Koçak seçim ziyaretlerini tamamladı

Pazar günü yapılacak olan Şereflikoçhisar Ticaret Odası Başkanlığı seçim çalışmalarını sürdüren Mali Müşavir Levent Koçak Ankara’ da ve Aksaray’ da bir dizi ziyarette bulundu.
Seçim çalışmaları kapsamında oda üyelerinin neredeyse tamamıyla görüştüğünü ifade eden Mali Müşavir Koçak düzenlediği basın toplantısında açıklamalarda bulundu.
Mali Müşavir Levent Koçak düzenlediği basın toplantısında; “Hafta sonu yapılacak olan ticaret odası seçimlerinin ülkemize ilçemize ve üyelerimize hayırlı uğurlu olmasını dilerim. Odamıza kayıtlı olup hafta sonu secimde oy kullanacak yaklaşık 450 üyemizin çok büyük bir çoğunluğuna bire bir ulaştım, neler yapabileceğimizi, projelerimizi anlattım. Çeşitli sebeplerden dolayı ulaşamadığım azda olsa üyemiz kalmıştır, en kısa zamanda görüşüp onlarlada fikir alış verişinde bulunacağımıza inanıyorum. Ayrıca gecen hafta bir alt yapı oluşturmak adına da Hemşerimiz ve bulunduğu mevkide başarılı olan Şereflikoçhisar seven ve Şereflikoçhisar için her türlü fedakarlığı yıllardır yapan Ankara Ticaret Borsası Başkanımız Faik Yavuz bey, yine Ak-saray ticaret Odası başkanı Ahmet Koçaş bey ve Anakara Ticaret Odası Başkanı Gürel Baran bey-le Şereflikoçhisar yakından ilgilendiren ekonomik sorunları , organize sanayi,üniversite hakkında bilgi alış verişinde bulundum. göreve geldiğimizde neler yapacağımız hakkında bilgiler aktardım. Kendilerine yakın alakadan ve ilgilerinden dolayı çok teşekkürler ederim. Secim sürecinde görüş-me yaptığım değerli üye arkadaşlarımızı , çok dikkatli bir şekilde dinleyip sorunlarını ,görüş ve önerilerini not aldım. İlçenin ekonomik,sosyal ve kültürel gelişimine güçlü bir Ticaret Odası olarak katkı sağlanması hususunda görüş birliği olduğunu gördüm. Ticaret Odası olarak bu sorumlu-luğu üstlenip hep birlikte ilçe menfaati için hareket edeceğiz.
Allahın izniyle ve siz değerli üyelerimizin teveccühü ile göreve geldiğimiz andan itibaren Ticaret Odamızı; ilçemiz ve üyelerimiz için önem arz eden konularında daha aktif çalışan ,yardımlaşan, paylaşan, iş birliği içerisinde birleştirici ve vizyon sahibi bir yönetim seklinde faaliyet gösteren güçlü bir sivil toplum kuruluşu haline getireceğiz. Ticaret odasının üyelerinin sadece 4 yılda bir hatırlanıp secim günü oy istemek için ziyaret etmek yerine, Üyelerimizi sık sık ziyaret edip sıkıntı-larını, sorunlarını, görüş ve önerilerini dinleyen onlara hak ettikleri gerçek değerleri veren onları önemseyen bire bir görüşmeler yapan , meslek guruplarıyla, oda üyeleri ile ve bütün Şereflikoçhi-sar halkını bilgilendiren toplantılar ve eğitimler yapan herkes için ilgili bir oda olmasını sağlayaca-ğız. Ticaret odası olarak üyelerimize yurt içinde ve yurt dışında düzenlenen fuarlara ve etkinliklere katılımlarını sağlayacağız. Üyelerimizin sektör bazında eğitimlerine önem vereceğiz. Devletin ürün bazında ,sektör bazında verdiği teşvik ve olanakları tüm üyelerimize ayırım yapmadan her bir üye-nin faydalanmasını sağlayacağız. Bilgilendirme ve üyelerin yararlanmasını sağlayan toplantılar yapacağız.
İlçemizde faaliyet gösteren Üyelerimizin ve diğer tüm işletme sahiplerinin üretim ,pazarlama , da-ğıtım ve tanıtım aşamalarında karşılaştıkları sorunların çözümünde birebir yakından ilgileneceğiz. İlçemizin ekonomik ,kültürel,sosyal gelişime büyük katkı sağlayacak olan Organize Sanayi ve Üniversite için Ticaret odası olarak yapılması gereken her türlü faaliyetin için destek olmaya sonu-na kadar devam edeceğiz.” Dedi.
Düzenlenen basın toplantısında Koçak basın mensuplarıyla sohbetlerde bulundu. ▌Hüseyin Eroğlu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir