Levent Koçak’tan gazetemize ziyaret

Ticaret Odası Başkanlığına adaylığını düzenlediği basın toplantısıyla açıklayan Mali Müşavir Levent Koçak seçim çalışmalarına devam ediyor. İlçe içerisinde ilçe dışındaki seçim çalışmalarını büyük bir titizlikle devam ettiren Koçak ilçedeki ticari ve ekonomik calılığın sağlanması, oda üyelerinin sorun ve sıkıntılarının önüne geçilmesi, ortak paydada buluşarak Şereflikoçhisar odaklı çalışmaları yürüteceklerini ifade etti.
Koçak konuşmasında “Üyelerinin mesleki faaliyetlerini kolaylaştırmak, üyelerin birbirleriyle ve halkla olan ilişkilerinde dürüstlüğü ve güveni hakim kılmak üzere meslek disiplinini ve ahlakı korumaktır. Ticaret odasını, ticari her türlü fikir ve düşünceye açık hale getireceğiz. Her üye ilçenin gelişmesi için ürettiği her türlü ticari fikri, düşünceyi ve önerilerini söyleme imkanı sağlayacağız. Bu şekilde de ben bilirim, benden başkası bilmez düşüncesinden kurtarıp hep birlikte biz ne yapabiliriz düşüncesini hakim kılacağız. Mesleki tecrübem nedeniyle, ilçede faaliyet gösteren, ticaret odasına kayıtlı olan ve diğer mesleki odalara kayıtlı olan tüm işletmelerin sıkıntılarını çok iyi bilmekteyim.”dedi.
Ticari faaliyetlerini yerine getirirken önlerine çıkan tüm engellerin ve zorlukların bilincindeyim” şeklinde bilgi verdi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir