Basından Atılgan’a ziyaret

İlçemizde görev yapan medya kuruluşlarının temsilcileri İlçe Milli Eğitim Müdürü Uğur Atılgan’ı makamında ziyaret ederek ilçedeki eğitim çalışmaları hakkında sohbet ortamında görüşmelerde bulundular.
İmtiyaz sahibi Yunus Emre Işılak’ın katılım sağladığı ziyarette İlçe Milli Eğitim Müdürü Uğur Atılgan duyduğu memnuniyeti dile getirerek ilçede ciddi derecede eğitim çalışmalarının devam ettiğini ifade etti.
İlçe Milli Eğitim Müdürü Uğur Atılgan yaptığı konuşmasında “Basınımızın ilçedeki fonksiyonu çok önemlidir. Yerel basın devlet ile vatandaş arasında köprü kurar. Ayrıca gözlemci rolü üstlenerek hükümeti ve bürokratik süreci izler. Yani basınımızın bizi izlemesi ve değerlendirmesi bizim için çok önemlidir. Bu konuda gerçekleştirdiğiniz ziyaretten dolayı bir kez daha teşekkür ediyorum. İlçemizde eğitim sisteminde ciddi çalışmalarımız var. Gerek öğrencilerimizin eğitim kalitesi gerekse okullarımızın fiziki kalitesini artırmak için çalışıyoruz. Öğrencilerimiz ve velilerimize yönelik ev ziyaretlerimiz okullarımız bünyesinde devam ediyor. İlçemizde 2017-2018 eğitim öğretim yılında boş geçen dersimiz yok. Okullarımızda öğretmen eksikliğimiz yok denecek kadar az. İlçe Kaymakamımız sayın Sedat Yıldırım’ın girişimleri ve des-tekleriyle okullarımızın fiziki yapılarını iyileştirmek için Ankara Valiliği YİKOB tarafından çalış-malar yapılıyor. Okullarımızın büyük onarım dışında diğer bütün ihtiyaçları YİKOB tarafından yapılıyor. Desteklerinden dolayı Ankara valimiz sayın Ercan Topaca ve Kaymakamımız Sedat Yıldırım’a sizlerin huzurunda tekrar teşekkür ediyorum” dedi.
İlçe Milli Eğitim Müdürü Uğur Atılgan’ın makamında gerçekleştirilen ziyaretin ardından program sona erdi. ▌Haber merkezi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir