Polat gündemi değerlendirdi

İlçemizdeki yerel medya kuruluşlarının temsilcileri Belediye Başkanı Ferda Polat ile bir araya gelerek ilçe gündeminde yer tutan konu başlıkları hakkında hasbihal ettiler. Belediye Başkanı Ferda Polat çarşı merkezinde devam eden alt yapı çalışmalarının 3 hafta gibi kısa bir sürede tamamlandığına dikkat çekerek tüm çalışmaları çarşı esnafıyla istişare ederek başlattıklarını dile getirdi.
Vatandaşların son zamanlarda sıklıkla dile getirdiği ve ilçe gündeminde geniş yer tutan çarşı mer-kezindeki çalışmalar hakkında konuşan Belediye Başkanı Ferda Polat çarşıdaki çalışmaları es-nafların istedikleri zamana aldıklarını ifade ederek buradaki ASKİ ve doğalgaz çalışmalarının 3 hafta gibi kısa bir sürede tamamlandığına dikkat çekerek vatandaş ve esnafların mağdur olma-maları için çalıştıklarını ifade etti.
Mehmet Aktaş aile piknik alanında devam eden çalışmalar hakkında da kısa bilgiler vererek burada gerçekleştirmeyi düşündükleri projeleri de sıralayan Belediye Başkanı Polat kır düğün salonu için şimdiden gün verilmeye başlanıldığını ifade ederek kiralama ücreti konusunda net bir fiyatın belirlenmediğini de ifade etti.

Görüntünün olası içeriği: 5 kişi, oturan insanlar, oturma odası, masa ve iç mekan

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir