İşverenler servisi yeniden ilçemizde

AK Parti’nin yeni ilçe başkanı Erkan Seyhan göreve gelir gelmez geçtiğimiz zaman dilimi içerisinde ilçemizden Gölbaşı’na giden Sosyal Güvenlik Merkezi İşverenler Servisini tekrar ilçemize kazandırdı. Yüzlerce vatandaşın mağdur olduğu iş verenler servisi 1 Aralık tarihinden itibaren Şereflikoçhisar’ da hizmet verecek.
Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan AK Parti İlçe Başkanı Erkan Seyhan “Şereflikoçhisar Sosyal Güvelik Merkezi’nde daha önceki zaman dilimleri içerisinde işverenlerimiz için hizmet veren, işverenler servisinin Ankara’nın Gölbaşı ilçesine alınmasının ardından yaşanan mağduriyetlerin giderilebilmesi, özellikle iş veren esnaflarımızın yaşadıkları sorunları çözebilmek adına yaptığımız görüşmeler ve girişimler olumlu sonuçlar verdi.
2015 yılının Temmuz ayında iş verenler servisinin Gölbaşı’na alınmasının ardından, ilçemizin ekonomisine yön veren yüzlerce iş veren esnafımızın yaşadıkları mağduriyeti kendi mağduriyetimiz olarak algılayarak bu konuda çalışmalarımızı başlattık, hamd olsun ki yaptığımız görüşmelerin ne-ticesinde 1 Aralık 2017 tarihinden itibaren Gölbaşı’na giden işverenler servisi Şereflikoçhisar’da yeniden hizmet vermeye başlayacaktır.
Yaptığımız görüşmelerde SGK işverenler servisinin tekrar ilçemize gelerek, esnaflarımızın maddi, manevi ve zaman kayıplarının öne geçerek sorunun çözülmesinde yardımlarını esirgemeyen Çalış-ma ve Sosyal Güvenlik Bakanımız Sayın Jülide Sarıeroğlu’na, AK Parti Ankara İl Başkanımız Sayın Mustafa Nedim Yamalı’ya ve emeği geçen tüm bürokratlarımıza ilçem ve şahsım adına son-suz teşekkürlerimi sunuyorum.
Şereflikoçhisar’da yaşayan, ticaret yapan her bir ferdin sorununu kendi sorunumuz olarak görerek çalışmalarımıza ve hizmetlerimize devam edeceğimizden kıymetli hemşerilerimizin şüphesi olma-sın.” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir