AK Kadınlar karanfil dağıttı

AK Parti Kadın Kolları Başkanlığı 8 Mart Dünya Kadınlar Günü nedeniyle ilçe merkezinde bulunan bayan işletmecilere ve bayan vatandaşlara karanfil verdi.
AK Parti Kadın Kolları Başkanı Aysun Pekmezci yaptığı açıklamasında dünya kadınlar gününün kadınların sorunlarını duyurabilmesi için bir vesile olduğunu ifade ederek ‘’ Kadın Kolları Baş-kanlığı olarak kadınların sesi olma misyonunu yüklendik. Çünkü kadın toplumun çekirdeğidir, annedir vatanına ve milletine sevdalı evlatlar yetiştirir. Eştir, eşinin topluma ve insanlara faydalı olması için yapacağı hizmetlerde güç verendir. Kadın fedakar şefkatli ve merhametli yaratılmıştır, ailesi için yapamayacağı fedakarlık yoktur.’’ Dedi.
Çarşı merkezinde bulunan bayanlara yönetim kurulu üyeleri ile birlikte karanfil veren Pekmezci ‘’Daha donanımlı daha güçlü ve bir bakışıyla olayları çabucak analiz eden feraset timsali kadınlar ne istediğini bilen kararlı inançlı kadınlar, her konuda olduğu gibi kadın sorunlarında da çözümün bir parçası olmaya hatta öncüsü olmaya devam edeceğiz. Toplumuzda kadının önemli bir yere sahip olduğunu biliyor ve bu vesile ile 8 Mart Dünya Kadınlar gününü kutluyorum’’ dedi.
Yapılan bu anlamlı jestten dolayı memnuniyet duyduklarını ifade eden bayan vatandaşlar teşekkürlerini ifade ettiler.
Yapılan ziyaretler sırasında 16 Nisan’ da yapılacak olan referandum dolayısıyla bayan vatandaşlara EVET yazısı olan el broüşürleri de verildi.
Program öncesi AK Parti İlçe Başkanı Sait Başaran ve AK Parti Gençlik Kolları Başkanı Erkan Seyhan Pekmezci’ye karanfil verdi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir