Ticaret Odası öneri bekliyor

Bir çok lezzet ve yöresel yiyecekleri bünyesinde barındıran Şereflikoçhisar’ da Ticaret Odası Başkanlığı tarafından başlatılan çalışma ile ilçemizin adıyla birlikte anılabilecek marka bir yemek ve tatlının ön plana çıkarılabilmesi için vatnadaşlarında bu konuda düşüncelerini kendilerine ifade etmelerini istedi.
Çoğu yörelerin bir yemek ve tatlı adıyla anıldığını, Şereflikoçhisar için de bir marka ürün belirlemenin mümkün olduğunu vurgulayan Yasin Tekin, her türlü düşünce ve öneriye açık olduklarını, belirlenecek yemek ya da tatlıyı öneren kişi ya da işletmenin ödüllendirileceğini belirtti.
Belirlenecek marka ürünün tanıtımı için sponsorluğu Ticaret Odası’nın yapacağını, E-90 karayolu güzergahına bununla ilgili reklam panoları konacağını söyleyen Yasin Tekin amaç olarak; özellikle E-90 kenarındaki işletmelerimizde belirlenecek marka ürün (yemek ve tatlı) özel menü olarak sunulacak ve böylelikle İlçenin geniş kesimlerce tanınması sağlanacaktır, dedi.
İlçemizde ön plana çıkacak olan yiyeceklerle Şereflikoçhisar’ ın tanıtımının yapılmasında etkin rol oynaması beklenen marka ürün belirleme çalışmaları devam ediyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir