Başhekim göreve başladı

Yaklaşık 2 aydır boş duran Şereflikoçhisar Devlet Hastanesi Başhekimliği makamına Op.Dr. Mehmet Kutlu Demirkol atandı. Pazartesi günü gelen resmi olur yazısı ile birlikte Başhekim Demirkol resmen görevine başladı.
Şereflikoçhisar Devlet Hastanesinde Üroloji Uzmanı olarak görev yapan Op.Dr. Mehmet Kutlu Demirkol resmi atama yazısının gelmesinin ardından Başhekim olarak görevine başladı.
Başhekim Demirkol yaptığı açıklamasında Şereflikoçhisar Devlet Hastanesinde görev yapacak olan doktor sayısının artırılması için çalışmaların yapılacağını ifade ederek ‘’Hastanemizde düzenli, huzurlu bir işleyişin sağlanabilmesi için çalışacağız, hastanemizde iç huzur olmazsa dış huzur sağlanamaz, hastalarımıza ve Şereflikoçhisarlı hemşerilerimize en iyi hizmeti sunabilmek için var gücümüzle çalışacağız’’ dedi.
Marmara Üniversitesi Tıp Fakültesi mezunu olan Başhekim Demirkol, İstanbul Kartal Devlet Hastanesinde Üroloji uzmanı olarak görev yaptıktan sonra, Ağrı Doğu Beyazıt Devlet Hastanesinde görev yaptı. Buradaki görev süresinin ardından Şereflikoçhisar Devlet Hastanesine ataması yapılan Demirkol evli ve iki çocuk babası.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir