Belediye EMITT fuarına hazırlanıyor

eyde gerçekleşen EMITT fuarına Şereflikoçhisar Belediyesi katılım sağlayacak. İlçemizin reklam ve tanıtımının yapılabilmesi için büyük bir fırsat niteliği taşıyan fuarda yerli ve yabancı konuklara turizm konusunda belediyeler sunumlarını gerçekleştirecekler.
Şereflikoçhisar’ ın Tuz Gölü gibi doğa harikasına sahip olmasından dolayı fuarda Belediye stantında bu alanda sunumların yapılacağı öğrenilirken fuarı gezenlere Tuz Gölü’ nden üretilen aromalı banyo tuzları, tuz şekilleri, tuz yazıları, günlük yaşantıda kullanılan tuz ürünleri sergilenecek.
EMITT fuarı ile ilgili olarak açıklamalarda bulunan Belediye Başkanı Ferda Polat Tuz Gölü’nde yapılan şekiller ve yazıları burada sergileyeceğiz, ilçemizi ve Tuz Gölü’nü anlatan afişlerimizi hazırlayarak bize ayrılan stantta vatandaşlara sunacağız öte yandan tuzdan üretilen banyo tuzlarını, meyveli tuzları, kozmetik ürünleri daha önceden hazırlattığımız Şereflikoçhisar temalı çantalarımıza koyarak hediye edeceğiz” dedi.

Uluslar arası EMITT turzim fuarında yer alacak olan Şereflikoçhisar Belediye Başkanlığının stantında yer alacak içerik hakkında Belediye Başkanı Ferda Polat açıklamalarda bulundu.
Makamında gazetecilerle bir araya geldiği esnada fuarla ilgili açıklamalarda bulunan Belediye Başkanı Polat Tuz Gölü ve tuz tanıtımının ağırlıklı olacağını ifade etti.
EMITT fuarında ilçemiz adına kurulacak olan stantta özellikle Tuz Gölü’nün ön plana çıkarılaca-ğını ifade eden Belediye Başkanı Polat Tuz Gölü ile ilgili hazırlanan afişlerin stantta yer alacağını dile getirerek ‘’Tuz Gölü’nde yapılan şekiller ve yazıları burada sergileyeceğiz, ilçemizi ve Tuz Gölü’nü anlatan afişlerimizi hazırlayarak bize ayrılan stantta vatandaşlara sunacağız öte yandan tuzdan üretilen banyo tuzlarını, meyveli tuzları, kozmetik ürünleri daha önceden hazırlattığımız Şereflikoçhisar temalı çantalarımıza koyarak hediye edeceğiz” dedi.
Belediye Başkanı Ferda Polat 26 -29 tarihleri arasında İstanbul TÜYAP kongre merkezinde yapılacak olan etkinliğe tüm hemşerilerimizi davet etti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir