Atılgan gazetecileri unutmadı

10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle makamında gazetecilerle bir araya gelen İlçe Milli Eğitim Müdürü Uğur Atılgan basın mensuplarına pasta ikramında bulundu.
Yapılan sürprizden dolayı memnuniyetlerini dile getiren gazeteciler senede bir günde olsa hatırlanmaktan dolayı mutluluk duyduklarını ifade ettiler. İlçe Milli Eğitim Müdürü Uğur Atılgan 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle yaptığı açıklamasında şunları ifade etti; “’Milletimizin ortak sesi olmanın ötesinde, kamuoyunun vicdanını temsil eden tüm basın mensuplarımızın Çalışan Gazeteciler Gününü kutluyorum.
Gazetecilik mesleği, özellikle çok büyük fedakârlık isteyen ve zor şartlarda yapılan önemli bir meslektir. Kamuoyunu aydınlatmak için günün her saatinde haber peşinde koşan gazetecilerimiz zor şartlarda ve sorumluluk duygusu içinde toplumumuzu bir taraftan gelişen olaylar karşısında aydınlatırken, bir taraftan da halkımızın talep ve beklentilerini yansıtarak, önemli bir kamu görevini yerine getirmektedirler. Bu vesileyle tüm basın mensuplarımızın Çalışan Gazeteciler Gününü tekrar kutlar, iyi çalışmalar dilerim.” Dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir