İki hemşerimiz “Memleket Hareketi”nin Ankara İl kurucu listesinde!

Muharrem İnce’nin liderliğinde kurulan Memleket Partisi, Şereflikoçhisar’da teşkilatlanma çalışmalarını sürdürüyor. Bu kapsamda Şereflikoçhisar İlçe Başkanı Bayram Görkem ve beraberinde Ankara İl Yönetim Kurulu üyeleri, Çankaya İlçe Başkanı ve Yönetim kurulu üyeleri gazetemize nezaket ziyaretinde bulundular. Yapılan ziyarette hemşerilerimiz M.Celal Ünsal ile İsmet Andaç’ın “Memleket Hareketi”nin Ankara İl kurucu listesinde yer aldıkları dikkat çekti.

 

Geçtiğimiz ay içerisinde merkez binası açılışı ve Şereflikoçhisar Kurucu İlçe başkanının belirlemesinin ardından çalışmalara başlayan Memleket Partisi Şereflikoçhisar kurucu ilçe Başkanı Bayram Görkem, İlçe Yönetim Kurulu Üyesi Abdulkadir Gürel, Ankara İl Yönetim Kurulu Üyesi İsa Hayır, Çankaya İlçe Başkanı Hamdi Fırtın, Çankaya İlçe Yönetim Kurulu Üyesi Sema Köseoğlu, İl Yönetim Kurulu Üyesi M.Celal Ünsal, İl Yönetim Kurulu Üyesi İsmet Andaç, Gazetemize nezaket ziyaretinde bulundular.
Gazetemiz imtiyaz sahibi Yunus Emre Işılak’ı ve gazete çalışanlarıyla gazete tesislerinde Sıcak sohbet ortamında gerçekleşen ziyarette İlçe başkanı Başkan Görkem, bu tür ziyaretlerin patimizin çalışmaları hakkında bilgi alış verişinde bulunmanın faydalı olacağını kaydetti.
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren gazetemiz imtiyaz sahibi Yunus Emre Işılak, “Çok zor bir süreci geçirdiğimiz bu pandemi döneminde yaşadığımız bu çalışma koşullarında Başkan Görkem ve Memleket Partisi’nin değerli üyelerine bu nazik ziyaretleri için çok teşekkür ediyorum” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir