GÖRKEM: “Hiçbir zaman muhalefet etmek için, muhalefet etmeyeceğiz”

Memleket Partisi, Şereflikoçhisar’da teşkilatlanma çalışmalarını sürdürüyor. Bu kapsamda Şereflikoçhisar İlçe Başkanı Bayram Görkem, kamuoyunu bilgilindirmek amacıyla basın açıklamasına bulundu. Başkan Görkem: Memleket Partisi olarak öncelikli siyasetimizi saygı, sevgi ve nezaket çerçevesinde sürdüreceğiz. Genel siyasette olduğu gibi yerel siyasette de kutuplaşmayı ortadan kaldırıp, bu memleket bizim, hepimiz bu memleketin insanlarıyız, Şereflikoçhisar’ımız bu zamana kadar ne kaybettiyse geçmişteki siyasi kutuplaşmalardan kaybetmiştir.

Memleket Partisi Şereflikoçhisar İlçe Başkanı Bayram Görkem, gazetemize gönderdiği yazılı basın açıklaması şöyle:
Saygıdeğer Şereflikoçhisar Halkı, Ülkemizin siyasi hayatında yeni bir ufuk ve umut açarak kuruluşunu gerçekleştiren, Memleket Partisi tüm yurtta olduğu gibi Ankara’mızda da süratli bir şekilde büyük bir heyecanla örgütlenmesini sürdürmektedir. Memleket Partisi Ankara İl Teşkilatının kurulmasının hemen akabinde Şereflikoçhisar Kurucu İlçe Başkanı olarak yetki belgemi Memleket Partisi Genel Sekreteri Sayın Prof. Dr. Hakkı AKALIN’dan aldım ve hiç zaman kaybetmeden yönetim kurulunu oluşturmak için çalışmalara başladım. Şereflikochisar’da Sayın Genel Başkanımız MUHARREM İNCE’ye inanmış ve güvenmiş arkadaşlar ile birlikte hemen yönetim listemizi tamamlayıp evraklarımızı Ankara Valiliğine teslim ederek alındı belgemiz ile resmen Şereflikoçhisar Memleket Partisini kurmuş olduk. Memleket Partisinin kurulduğunu duyan hemşerilerimiz üye kayıtlarını yaptırmak için bizleri arayarak iki gün içerisinde Şereflikoçhisar’da kongre yapabilecek üye sayısını fazlası ile tamamlamış bulunmaktayız.
Önce Genel Başkanımız Sayın MUHARREM İNCE’ye sonra bizlere inanarak partimize üye olan tüm hemşerilerimize sonsuz şükranlarımı sunarım.
Memleket Partisi olarak öncelikli siyasetimizi saygı, sevgi ve nezaket çerçevesinde sürdüreceğiz genel siyasette olduğu gibi yerel siyasette de kutuplaşmayı ortadan kaldırıp, bu memleket bizim, hepimiz bu memleketin insanlarıyız, Şereflikoçhisar’ımız bu zamana kadar ne kaybettiyse geçmişteki siyasi kutuplaşmalardan kaybetmiştir. Esnaf esnafa, köylü köylüye, arkadaş arkadaşa, akraba akrabaya selam vermez oldu. Neymiş efendim şu şu partili, bu şu partili, Memleket Partisi olarak; diğer siyasi partilerde görev alan ama bulunduğu konumu Şereflikoçhisar’ımızın çıkar ve menfaatleri yerine, kendi çıkar ve menfaatleri için kullanan kişiler hariç, toplum ve memleketimiz yararına yapılacak her türlü faaliyetlerde İlçe Başkanlarımızın yanında olacağız ve alkışlayacağız, aksi durumlarda da yapılan her türlü yanlışları vatandaşlarımız ile paylaşıp bilgilendireceğiz. Hiçbir zaman muhalefet etmek için, muhalefet etmeyeceğiz.
Son olarak partimizin kuruluş aşamasında bana desteklerini esirgemeyen başta Sayın Gelen Başkanım Muharrem İNCE, Genel Sekreterimiz Prof. Dr. HAKKI AKALIN, İl Yönetim Kurulu Üyeleri; Sayın Mahmut Celal ÜNSAL, Sayın İsmet ANDAÇ, Yönetim kurulu üyelerime ve kıymetli Şereflikoçhisar halkına şükranlarımı sunarım.
Şereflikoçhisar İlçe Başkanı, Yönetim Kurulu Üyeleri:
1-) Bayram Görkem Başkan 2-) Ayşe Yiğiter 3-) Hulusi Gökduman 4-) Çetin Öztürk 5-) Hülya Filiz Arman 6-) İbrahim Ünlü 7-) Zeynep Karacan 😎 Abdulkadir Gürel 9-) Haydar Arıduru 10-) Gencay Koçaş 11-) Nihat Özbek 12-) Dehşet Atılgan13-) Vahdettin Demirsoy

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir