ANDAÇ “KRALDAN ÇOK KRALCILIK

Eski CHP’li Şereflikoçhisar belediye meclis üyesi İsmet Andaç görev yaptığı süre içerisinde şikâyetler doğrultusunda disiplin cezasına çarptırıldığını ifade etti. İsmet Andaç, konu ile ilgili gazetemize basın açıklamasında bulundu.
Eski CHP’li Şereflikoçhisar belediye meclis üyesi İsmet Andaç gazetemize yaptığı basın açıklamasında şu ifadelere yer verdi. “Göreve geldiği günden bugüne kadar, AKP politikaları hakkında tek kelime etmeyen, edemeyen mevcut CHP ilçe başkanı ve yönetimi, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanlığı’nın kazanılmasında büyük emekleri olan geçmiş dönem CHP ilçe başkanı, yönetimi ve CHP listesinden seçilmiş belediye meclis üyesi ile uğraşmayı kendilerine iş edinmişlerdir.
Hesapları sadece Büyükşehir Belediyesi nimetlerinden faydalanmak olan Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur YAVAŞ’ın söylediği gibi “kraldan çok kralcılık” yapan mevcut ilçe başkanı ve yönetiminin, genel merkez ve il başkanlığı düzeyinde yaptığı asılsız itham ve yalanlar neticesinde disiplin cezasına çarptırılmama neden olmuşlardır.
Kamuoyuna konu ile ilgili detaylı açıklamayı önümüzdeki hafta geniş çaplı bir şekilde yapacağım.” Dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir