Müdürler Kurulu Toplantısı Yapıldı

İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, eğitim öğretim yılının İkinci döneminin açılması ile ilgili kurum ve okul müdürleriyle toplantı düzenlendi. İlçe Milli Eğitim Müdürü Uğur Atılganın başkanlığında düzenlenen toplantıya ilçe kaymakamı Zafer enginde katıldı. Okulların açılacağı ikinci dönemin ve biten birinci dönem eğitimlerle alakalı yapılan ve yapılacak çalışmalar gözden geçirildi.

2020-2021 Eğitim Öğretim yılı II. dönem müdürler kurulu toplantısı Kaymakamlık Konferans Salonunda Covid-19 tedbirleri çerçevesinde maske ve mesafeye uygun olarak gerçekleştirildi.

Müdürler kurulu toplantısı İlçe Milli Eğitim Müdürü Uğur Atılgan başkanlığında Şube Müdürleri ve Okul Müdürlerinin katılımıyla yapıldı. Toplantıya ilçe Kaymakamı Zafer Engin de katıldı. Kaymakam Engin, II. dönemin hepimize hayırlı olması temennisinde bulundu. Gelecek nesilleri yetiştirmede üzerimize düşen sorumluluğa değinen Kaymakam Engin, okul müdürleriyle bir müddet sohbet ettikten sonra toplantıdan ayrıldı.

Toplantıda kurum müdürleri ile I. Dönem değerlendirmesi yapıldı, II. Dönem için planlanan çalışmalar gözden geçirildi. Toplantıda açıklamalarda bulunan İlçe Milli Eğitim Müdürü Uğur ATILGAN yaptığı konuşmasında, okullarımızın kademeli olarak açılmaya başladığını öğrencilerimizin maske, mesafe ve hijyen kurallarına uygun şekilde Eğitim-Öğretimlerine başlayacaklarını, onların sağlığı için gereken tüm tedbirleri alacaklarını ifade etti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir